Architekt IT

Euvic Sp. z o.o. - ang
Euvic - For more than a decade we operate in the area of Information Services.
Our team consists of more than 700 IT professionals, and the whole Euvic technology group - which brings together IT companies from all over the Poland - over 2000.
We work in 15 premises in Poland and 3 abroad.
Euvic runs over 150 various projects implemented in teams consisting from a few to a few dozen people.
Our projects are mainly systems, Web and Mobile applications.
Despite the fact, that our size is constantly growing, we still operate as a family business and we nurture its values.
We welcome both experienced IT professionals and Information Technology enthusiasts.
Basic information:
Location
Wrocław
Number of vacancies
1
Minimum experience
Od 3 do 5 lat
Type of contract
Na czas nieokreślony
Working hours
Pełny etat
Salary
? - ? / ? (Brutto)

Zakres obowiązków:

  • Konsultacje architektoniczne w zakresie migracji eksploatowanych usług zbudowanych przy użyciu technologii Microsoft, wszystkich komponentów Office 365 oraz platformy Microsoft Azure ( Azure Active Directory)
  • Monitorowaniem usług O365, przechowywaniem danych
  • Konsultacje architektoniczne w zakresie rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa oraz przestrzegania regulacji prawnych (np. RODO)

Umiejętności i kompetencje:

  • Minimum 3 letnie praktyczne doświadczenie
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie modelowania architektury IT usług Microsoft Office 365 z uwzględnieniem architektury hybrydowej
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji dużych projektów migracji oraz transformacji usług powszechnych świadczonych pierwotnie w modelu on-prem do modelu hybrydowego na bazie usług chmurowych Micrsoft Office 365).
  • Praktyczna znajomość środowisk Microsoft: ActiveDirectory, MS Exchange, MS MOSS, SCCM, Microsoft TMG, podstawowe usługi sieciowe (zasobu plikowe), RMS
  • Praktyczna znajomość systemów: VPN, FTP, proxy
  • Praktyczna znajomość usług Microsoft Office 365 oraz ich zarzadzania: Azure Active Directory, Condiftional Access, Intune, Exchange Online, Sharepoint Online, Teams, Planer, Yamer, AIP
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • pracę w ciekawych projektach
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • możliwość zdobycia certyfikatów
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny czy firmowy sportowy kabriolet)
  • elastyczny czas pracy
  • dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych
Please apply with the button on the right side of this job offer.