Hays Poland

Architekt IT

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124447

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekta IT

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays)

Stawka: 900-1000 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Projektowanie, zarządzanie i rozwój systemów informatycznych (obszar internetowej sprzedaży i obsługi klienta)
  • Odpowiedzialność za tworzenie rozwiązań informatycznych oraz projektowanie architektury systemów IT
  • Techniczne wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania; analiza wymagań, projektowanie, specyfikowanie, koordynowanie i nadzorowanie zlecanych prac, testów oraz wdrożeń, zarządzanie procesem zmian
  • Udział w pracach zespołów projektowych oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu systemów informatycznych, w tym wysokowydajnych aplikacji webowych
  • Znajomość budowy i funkcjonowania systemów sprzedaży internetowej (eCommerce) oraz elektronicznej obsługi klienta
  • Znajomość standardów oraz technologii internetowych (Oralce ATG, JEE, PL/SQL, HTTP, SSL, WebService), w tym aspektów związanych ze skalowaniem, wysoką wydajnością i dostępnością oraz bezpieczeństwem systemów IT
  • Wiedza w zakresie projektowania architektury systemów, integracji międzysystemowych (SOA) oraz standardów i narzędzi (UML, BPMN, Enterprise Architect) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland