Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, Instytucji Państwowej, poszukujemy Projektanta Java w ramach stałej współpracy, odpowiedzialnego za budowę system centralnego.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań systemu centralnego,
  • Współpraca z zespołami programistów Java i analitykami systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Stos technologiczny: Enterprise Architect, Oracle, Java/Java EE, Web Service, SOA, BPMN

Wymagania

Wymagania:

  • 2 letniego doświadczenia w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych
  • Umiejętność modelowania struktur logicznych i fizycznych dla potrzeb wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność projektowania modeli w notacji UML/BPMN
  • Umiejętność modelowania obiektowo-relacyjnego aplikacji
  • Umiejętność znajomość modelowania baz danych
  • Umiejętność modelowania interfejsów graficznych GUI, UX Design
  • Podstawy programowania w języku Java
  • Znajomość metodyki AGILE/SCRUM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pracę w ramach innowacyjnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • Realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy
  • Długoterminową współpracę
  • Prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy