Architekt Funkcjonalny

Hays Poland

Kraków, mazowieckie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109628

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów - branża bankowa - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Architekta Funkcjonalnego

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 800-1100 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Zadania ogólne dotyczące dokumentowania architektury oraz definiowania jej stanu docelowego i standardów
  • Udział w pracach nad rozszerzeniem repozytorium architektonicznego Banku
  • Utrzymanie aktualności danych w repozytorium w części związanej z warstwą techniczną
  • Tworzenie i utrzymywanie listy używanych pojęć architektonicznych, upowszechnianie wiedzy dotyczącej stosowanego języka
  • Opracowywanie i utrzymanie aktualności diagramów architektonicznych zgodnych z modelami referencyjnymi Grupy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne
  • Umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF, znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych
  • Znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN oraz ArchiMate
  • Wiedza techniczna w zakresie nowoczesnych technologii, w tym szyny integracyjnej SOA, BI, tworzenia rozwiązań w architekturze wielowarstwowej
  • Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT)
  • Umiejętność zarządzania projektami i/lub programami
  • Doświadczenie uczestnictwa w projektach dotyczących transformacji organizacji związanych z istotną transformacją złożonej architektury IT
  • Dobra organizacja pracy
  • Język Angielski B2

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland