Billennium Sp. z o.o.

Architekt CRM

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Zadania:

  • analiza potrzeb klienta pod kątem architektury, technologii oraz wymagań niefunkcjonalnych z obszaru aplikacji i infrastruktury systemów CRM
  • definiowanie wymagań w powyższym zakresie dla wdrażanych rozwiązań
  • projektowanie architektury logicznej, fizycznej i interfejsów pomiędzy rozwiązaniami
  • analiza zależności projektowych i koordynacja architektoniczna projektów
  • analiza długu technologicznego i określanie sposobów na jego minimalizację
  • tworzenie i wdrażanie standardów technologicznych, integracyjnych i architektonicznych
  • utrzymywanie i propagowanie wiedzy w całej organizacji
  • utrzymanie i rozwój repozytorium architektonicznego

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub doświadczenie wdrożeniowe w roli architekta systemu CRM
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą korporacyjną, architekturą rozwiązań, architekturą danych i integracją
  • znajomość procesów wytwórczych oprogramowania
  • znajomość języka modelowania UML i narzędzia Enterprise Architect
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego samodzielnego zdobywania wiedzy
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w ustalaniu priorytetów zadań oraz efektywne zarządzaniem własnym czasem pracy
  • znajomość funkcjonowania procesów w organizacjach IT zgodnie z ITIL
  • znajomość zagadnień „unbundlingu” systemów
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.