Architekt Bezpieczeństwa IT

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i zmian w architekturze
  • Opracowywanie planu strategicznego rozwoju systemów
  • Projektowanie architektury systemów informatycznych i infrastruktury IT
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami rozwiązań
  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów obsługi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad zabezpieczeń IT
  • Dobra znajomość narzędzi i technik zarządzania bezpieczeństwem w obszarach:
  • Sieci: (uwierzytelnianie, autoryzacja, segmentacja IP, systemy AV, antispam, Data leakageprevention, BreachDetection, IPS, IDS, VPN, Firewalls, IDS, hardening , Email and Internet Security, LAN/WAN)
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony informacji przetwarzanych w systemach IT (ochrona poufności, integralności i dostępności informacji)
  • Zaawansowana wiedza poparta doświadczeniem z dziedziny: technologii sieciowych, systemów operacyjnych, serwerów i aplikacji
  • Dobra znajomość protokołów internetowych: TCP/IP, DNS/IPS, HTTP, SMTP, SSL
  • Znajomość standardów informatycznych, norm i metodologii (TOGAF, ITIL ISO2700X, NIST, Cobit)
  • Umiejętność wdrażania zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT
  • Doświadczenie w prowadzenia projektów IT
  • Zdolność skutecznego komunikowania skomplikowanych zagadnień
  • Pożądana certyfikacja: SABSA , CISSP-ISSAP (Information Systems Security Architecture Professional), Certified Network  Defense Architect lub ewentulanie certyfikat TOGAF ale z doświadczeniem w bezpieczeństwie IT, CISSP
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji modeli bezpieczeństwa w infrastrukturze IT, rozwoju infrastruktury IT

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.