Architekt Asystent / Asystentka

Recruit Europe

Wrocław, Jelcz Laskowice, dolnośląskie

Od: Recruit Europe
Miejsce pracy: Wrocław, Jelcz Laskowice

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Architekt Asystent / Asystentka Architekta - Design. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Uwaga: Please send English CV in Word format.

Opis stanowiska:

  • koordynowanie projektu z klientami, podwykonawcami projektującymi,
  • koordynowanie wszystkich czynności zewnętrznych architektów i inżynierów,
  • przygotowywanie rysunków architektonicznych,
  • wyjaśnianie instrukcji wydawanych przez klientów i przygotowywanie szkiców i innych dokumentów do zatwierdzenia przez klientów,
  • wykonywanie badań i sporządzanie ocen wykonalności,
  • analiza rysunków sporządzanych przez inżynierów i architektów oraz przygotowywanie szkiców i/albo projektów potrzebnych do opracowania "projektów wstępnych (preliminary)", "projektów podstawowych (basic)", "dokumentów do wniosku o pozwolenie", "dokumentów ofertowych" i "szczegółowych planów wykonania",
  • drukowanie, kopiowanie, dystrybucja i rejestrowanie rysunków i dokumentów,
  • sporządzanie zestawień rysunków i dokonywanie tygodniowej kontroli i przeglądu,
  • przygotowywanie specyfikacji do planów budowy,
  • sprawdzanie zgodności sporządzanej dokumentacji dotyczącej przedsięwzięcia z przepisami prawa i innymi regulacjami,
  • kontakty z władzami samorządowymi i administracją rządową,
  • egzekwowanie harmonogramów realizacyjnych i sporządzanie sprawozdań o postępach w wykonywaniu planów projektowych,
  • zapewnianie wczesnego ostrzegania o potencjalnych problemach i podejmowanie działań mających na celu przeciwdziałanie im,
  • kontrolowanie i zarządzanie wszelkimi zmianami wprowadzanymi przez klientów i innych,
  • wspieranie nadzoru placu budowy (kontrola jakości),
  • sporządzanie szkiców i rysunków niezbędnych do realizacji na placu budowy,
  • wspieranie promocji nowych projektów,
  • wszelkie prace biurowe konieczne do wykonania ww. zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość jęz. angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!