Architekt / Architekt Wnętrz / Projektant

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego działu projektowego młodych, zdolnych architektów/architektów wnętrz/projektantów - studentów bądź absolwentów - do tworzenia projektów scenografii dla muzeów, centrów nauki, programów telewizyjnych czy teatralnych. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś nas poznać, to zachęcamy do przesłania swojego portfolio.

Wymagania:

  • znajomość AutoCAD, 3D Studio (lub inny do modelowania 3D)
  • Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • Udział w różnorodnych i rozwijających projektach
  • Możliwość zdobycia unikalnego know-how

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabryka Dekoracji Marcin Pietuch z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Dekoracji Marcin Pietuch z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Architektura, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Reklama / Komunikacja