AR Accountant with German

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Informacje o projekcie:

  • Branża: Księgowość
  • Typ projektu: AR Accountant z językiem niemieckim
  • Miejce pracy: Warszawa zachodnia
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny, start między 8-9.30 (8h)
  • Języki: niemiecki (min. B2) i angielski ( min. B1)
  • Wynagrodzenie: 7000 zł brutto w zależności od doświadczenia

Zadania:

  • Kontrola i rejestracja płatności przychodzących
  • Kontrola poziomu należności
  • Kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów
  • Przygotowywanie dokumentacji / raportów.

Wymagane umiejętności:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Biegłe posługiwanie się językiem niemieckim
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • Doskonałe umiejętności administracyjne i umiejętność analizowania danych i tworzenia raportów
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego udziału w budowaniu nowego zespołu
  • Ścieżkę kariery w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.