AR Accountant with French

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Twoje Zadania:

  • Zapewnienie wysokiej jakości i profesjonalnej codziennej obsługi księgowej
  • Budowanie dobrych relacji, efektywna komunikacja z klientami i współpracownikami
  • Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w procesach AR
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca
  • Identyfikowanie potencjalnych usprawnień procesów

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość i finanse lub pokrewne)
  • Znajomość języka francuskiego - min. B2
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Ex-cel)
  • Doświadczenie w zakresie SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności interpersonalne i gotowość do nauki
  • Proaktywność
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Szkolenia rozwijające wiedzę oraz umiejętności
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy w trybie home office (kilka razy w miesiącu)
  • Realne szanse na rozwój (jasna ścieżka kariery)
  • Świeże owoce w biurze, chillout room

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials