APTEKA W CHORZOWIE ZATRUDNI TECHNIKA FARMACJI

Praca.farmacja.pl

Chorzów Świętochłowice i okolice, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów Świętochłowice i okolice
Nowo powstała apteka przy przechodni w Chorzowie, poszukuje technika farmacji.

Oferujemy prace w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w ramach umowy o pracę, w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwojowi osobistemu.

Opis stanowiska:
*Praca za pierwszym stołem z programem KS Apteka
*Receptura
*Praca dwuzmianowa
*Przyjmowanie towaru

Oczekujemy:
*Wiedzy merytorycznej popartej doświadczeniem
*Pozytywnego nastawienia do pracy z pacjentem
*Otwartości na współpracę z zatrudnionym personelem
*Podstawowej znajomości środowiska Internet

Oferujemy:
*Umowę o Pracę, docelowo na czas nieokreślony
*Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
*Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.