APTEKA "POD ORŁEM" W CHRZANOWIE ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI

Praca.farmacja.pl

Chrzanów Libiąż Chełmek, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów Libiąż Chełmek
Stabilnie działająca od 1989r apteka rodzinna w Chrzanowie, zatrudni na pełny etat magistra farmacji

Zadania:
• obsługa bezpośrednia pacjenta
• przygotowanie leków recepturowych
• składanie zamówień
• współpraca z przedstawicielami

Wymagania:
• znajomość prawa farmaceutycznego
• znajomość programu Kamsoft pod Windows
• umiejętność pracy w zespole
• pracowitość
• pozytywne nastawienie do pracy
• znajomość środowiska Windows ( Excel, Word, Outlook)
• znajomość Internetu

Oferujemy:
• Pracę w dużej, stabilnie działającej aptece.
• Możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy
• Atrakcyjne warunki finansowe.
• Praca zmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV , listu motywacyjnego.

Farmaceutów w trakcie lub zaraz po stażu, również zachęcamy do składania ofert.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.