APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI KOORDYNATORA DS. APTEK

Apteka Niezapominajka

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. APTEK

Miejsce pracy: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE, WROCŁAW

OPIS STANOWISKA:

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi pacjenta

  • Kontrola realizacji planu sieci pod kątem sprzedaży, kosztów i marży

  • Nadzór nad polityka sprzedażową oraz zakupową firmy

  • Nadzór nad pracą kierowników aptek w zakresie realizacji miesięcznych zadań

  • Rekrutacja pracowników

  • Wdrażanie w aptekach nowych narzędzi i usług proponowanych przez firmę

  • Inicjowanie nowych rozwiązań, identyfikowanie potrzeb, analiza rynku

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Wysoka kultura osobista

  • Motywowanie, inspirowanie oraz budowanie zaangażowania pracowników

  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie

  • Doskonałe kompetencje interpersonalne

  • Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność i skuteczność w działaniu

  • Determinacja w realizacji celów

  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia kompetencji

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Samodzielne planowanie pracy

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport

Bardzo prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody”.

Dodatkowo – jeżeli Pani/Pan jest zainteresowana/y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas – proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.