Applications Support Specialist

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Gdyni, będącej jednym z liderów branży informacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Applications Support SpecialistMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Wsparcie klientów w zakresie używalności aplikacji dostarczanych przez firmę
  • Nadzór nad akcjami podjętymi w celu usunięcia problemu
  • Bieżące informowanie klientów odnośnie postępu prac i udzielanie informacji zwrotnej
  • Stałe doskonalenie wiedzy z zakresu produktów firmy
  • Budowanie dobrych relacji z klientami..

Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu finansów i bankowości będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.