Application Specialist / Java Developer

Transition Technologies S.A.

Białystok, podlaskie

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Białystok

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Zaawansowany program szkoleń – 2 miesiące szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
  • Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w Kielce/Łódź/Białystok

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako programista JAVA
  • Umiejętność programowania w Javie oraz znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwijaniu aplikacji webowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wzorców projektowch
  • Znajomość technologii: Java, GWT, XML, SQL
  • Doświadczenie w pracy przynajmniej z jednym z repozytorium kodu: Git/Gerrit, SVN
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Web Services (REST), Maven, Linux
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Obowiązki:

  • Analiza wymagań klienta oraz na ich podstawie projektowanie rozwiązań
  • Praca w charakterze specjalisty oraz programisty systemu służącego do obiegu dokumentów wraz z jego konfiguracją oraz dostosowywaniem do potrzeb klienta
  • Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java, GWT, XML

U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.