APPLICATION MANAGER

WORK SERVICE S.A.

Opole, opolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Opole

Naszym Klientem jest duńska firma produkująca materiały budowlane, działająca na obszarze międzynarodowym. W Polsce otwierają obecnie pierwszy oddział produkujący materiały silikatowe oraz dział R&D. Oferujemy możliwość udziału w procesie powstawania nowego zakładu, skandynawską pro-pracowniczą kulturę organizacyjną oraz nowoczesny zakład nastawiony na ochronę środowiska i produkowanie nowoczesnych i konkurencyjnych produktów na rynku budowlanym.

Obowiązki:

- doradztwo i analiza nowych rozwiązań z zakresu materiałów, produktów i systemów izolacyjnych

- wsparcie sprzedażowego zespołu technicznego w komercjalizowaniu nowo produkowanych rozwiązań

- identyfikacja nowych trendów i rozwiązań na rynku

- asystowanie zespołowi R&D w rozwoju produktów

- współpraca z pozostałymi działami celem wprowadzenia nowych produktów na rynek

Wymagania:

- wyższe wykształcenie związane z branżą (chemia, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, materiały budowlane)

- doświadczenie w firmie produkcyjnej

- ugruntowana wiedza z zakresu produkcji wykorzystującej materiały budowlane (cement, beton, stal)

- wiedza na temat nowych trendów i technologicznych rozwiązań na rynku

- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

- mile widziana znajomość innych europejskich języków obcych

- mobilność (podróże służbowe, ok. 40 dni w roku na całym świecie)

- chęć do pracy w zespole

Oferujemy:

- rozwój w międzynarodowych strukturach nowo powstającego w Polsce centrum R&D

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- umowa o pracę

- pakiet medyczny i kartę sportową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.