Application Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży logistycznej szukamy aktualnie:

Application DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Rozwijanie, wdrażanie i utrzymanie nowych i istniejących aplikacji, łącznie z Business Inteligence (KPI, Data Warehouse)
  • Współpraca z obszarem biznesu w kluczowych etapach projektu
  • Odpowiedzialność za cały cykl życia oprogramowania
  • Definiowanie i projektowanie nowych funkcjonalności
  • Praca w zakresie poprawy wydajności aplikacji
  • Współpraca w zespole międzynarodowym w celu zwiększenia wydajności aplikacji

Wymagania:

  • C#
  • ORM
  • ASP.NET MVC
  • HTML CSS
  • Windows Forms 4.0
  • Visual Studio
  • XML / XAML / HTML / CSS/ XSLT
  • ASP.NET 4.0
  • AJAX
  • MS SQL Server (2005, 2008)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w globalnej firmie
  • Odpowiedzialne stanowisko mające wpływ na rozwój firmy w Polsce.
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym, w tym z obszarem buznesowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Serdecznie zapraszam do przesyłania CV na adres: awg@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.