Opis stanowiska pracy

Kancelaria Adwokacka dr Karoliny Wojciechowskiej świadcząca specjalistyczną pomoc prawną przedsiębiorstwom z branży lotniczej, transportowej i budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko

Aplikantka / Aplikant

Kogo szukamy?

- aplikantów adwokackich I roku
- osób rozpoczynających aplikację adwokacką w styczniu 2018 roku

Co oferujemy?

- stałą opiekę merytoryczną
- pracę w niewielkim zespole zorientowanym na wysoką jakość
- możliwość zdobycia doświadczenia przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
- atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować?

Zamiast listu motywacyjnego napisz, co według Ciebie jest najważniejsze w pracy prawnika. Masz na to jedną stronę maszynopisu (1800 znaków). Dołącz do tego swoje CV i wyślij listem elektronicznym koniecznie w jednym pliku w formacie pdf o nazwie zbudowanej wg schematu: nazwisko_imię.pdf

Wymagania

- bardzo dobra znajomość KC, KPC, KSH, KPA i PPSA
- biegła znajomość języka angielskiego
- bardzo dobre wyniki na studiach
- pełna dyspozycyjność w godzinach pracy
- znajomość branży z zakresu specjalizacji Kancelarii będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Kancelaria dr Karoliny Wojciechowskiej zajmuje się kompleksową obsługą p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura