Opis stanowiska pracy

‪#‎Żory‬ – praca

Kancelaria Radców Prawnych „Pro Iustitia” Michał Szczygieł, Ewa Szczygieł poszukuje do pracy absolwenta prawa / aplikanta radcowskiego / adwokackiego I lub II roku.

Do zadań będzie należało:
- przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów i innych dokumentów
- bieżący kontakt z Klientami Kancelarii
- analiza orzecznictwa i literatury
- w przypadku osób z uprawnieniami także udział w rozprawach i posiedzeniach

Wymagania:
- wpis na listę aplikantów lub pozytywny wynik egzaminu wstępnego na aplikację
- prawo jazdy kat. B
- kreatywność, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki

Oferujemy:
- pracę w rozwijającym się zespole
- stałe godziny pracy
- samochody służbowe

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria \"Pro Iustitia\" działa od 2004 r., specjalizuje się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura