Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- udział w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz Klientów Kancelarii (analiza prawna     prowadzonych spraw; sporządzanie projektów dokumentów: umów, pism, w tym pism procesowych, opinii prawnych; kontakt z sądami, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi; zastępstwo procesowe).

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego,

pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagania

Wymagane:

- I lub II rok aplikacji radcowskiej,

- bardzo dobra praktyczna znajomość następujących zagadnień: prawo spółek handlowych, problematyka prawna dotycząca nieruchomości oraz obsługi prawnej procesu inwestycyjnego, prawo zobowiązań, prawo administracyjne, prawo procesowe (cywilne i administracyjne),

- minimum dwa lata doświadczenia w pracy w kancelarii lub w dziale prawnym,

- umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,

- odpowiedzialność za powierzone zadania, skrupulatność oraz rzetelność w ich realizacji,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawnej).

Prezentacja firmy

Kancelaria świadczy na rzecz swoich Klientów kompleksową obsługę prawną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura