Opis stanowiska pracy

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych i pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę, oferujemy kandydatom dużą samodzielność w prowadzeniu spraw, ale też dobrą współpracę w zespole. Obecnie poszukujemy następujących osób do współpracy: APLIKANT RADCOWSKI.

Wymagania

  • posiadanie statusu aplikanta radcowskiego;
  • mile widziane doświadczenie w jednej z następujących dziedzin: prawo budowlane i nieruchomości, prawo zamówień publicznych, prawo administracyjne, prawo handlowe, odszkodowania;
  • dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji (umiejętność samodzielnego tworzenia pism procesowych, zaangażowanie w wyszukiwanie rozwiązań problemów prawnych);
  • lojalność, rzetelność, samodzielność i inicjatywa;
  • preferowane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub na podobnym stanowisku.

Zakres obowiazków

  • wsparcie dla prawników w zakresie prowadzonych spraw, przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, pism procesowych, etc.;
  • analiza dokumentów i problemów prawnych, wyszukiwanie rozwiązań i orzeczeń;
  • zastępstwo procesowe przed sądami, organami odwoławczymi i organami administracji publicznej, bieżący kontakt z sądami i urzędami;
  • pomoc w sporządzaniu artykułów prasowych oraz publikacji o tematyce prawnej.

Oferujemy

  • elastyczne godziny współpracy, minimum 4 dni w tygodniu;
  • pracę przy ciekawych sprawach z różnych dziedzin prawa, przy dobrze wyposażonym stanowisku w nowoczesnym biurowcu klasy A;
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy współpracy;
  • dużą samodzielność w prowadzeniu spraw;
  • możliwość wieloletniej współpracy, awansu i rozwoju zawodowego w Kancelarii  (również po zdanym egzaminie radcowskim), przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Dołącz do nas:

Czekamy na Twoje CV i krótką informację o tym jakie masz zawodowe umiejętności i plany, czego oczekujesz od firmy i jakie dziedziny prawa Cię interesują. Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Obsługa prawną przedsiębiorców, osób fizycznych, instytucji administracj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura