Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Salwator poszukuje aplikanta radcowskiego lub absolwenta prawa zamierzającego odbywać aplikację radcowską do stałej obsługi prawnej grupy kapitałowej świadczonej w zespole radców prawnych w ramach działu prawnego.

Nasze oczekiwania:

• bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i kodeksu postępowania cywilnego,

• znajomość prawa gospodarczego i handlowego, cywilnego postępowania egzekucyjnego, prawa nieruchomości,

• sumienność, dokładność i rzetelność, analityczne podejście do problemów,

• znajomość programu MS Word na poziomie bardzo dobrym,

• komunikatywność, w zakresie współpracy z koordynatorem zadań lub prawnikiem nadzorującym,

• biegłość w posługiwaniu się programami informacji prawnej Lex lub Legalis,

Osobom spełniającym w/w wymagania oferujemy:

• umowę zlecenie, umowę o stałą obsługę prawną,

• bardzo dobrą atmosferę pracy,

• pełną obsługę biurową miejsca pracy w siedzibie grupy,

• dostęp do programu informacji prawnej Legalis,

• telefon służbowy,

• laptop służbowy,

• dostęp do samochodu służbowego,

• ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole adwokatów i radców prawnych,

• możliwość natychmiastowego rozpoczęcia współpracy.

Wymagania

Osoby zainteresowane zachęcamy do zgłaszania kandydatur do dnia 27 sierpnia 2018 r.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty oraz preferowane są oferty indywidualnej współpracy zamiast obsługi kancelaryjnej.

Do CV prosimy o załączenie skanu następującego oświadczenia:

„Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

1) Administratorem moich danych osobowych przekazanych w trakcie procesu rekrutacji jest CHP Hotele Polska półka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Gabrieli Zapolskiej 38, 30-126 Kraków

2) Dane osobowe, w tym dane kontaktowe, będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO również na potrzeby kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę,

3) Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

4) Odbiorcami mogą być wyłącznie podmioty uprawnione do tego w świetle przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

5) Dane gromadzone w ramach procesu rekrutacji są przechowywane nie dłużej niż przez 3 lata od jego zakończenia.

6) Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych, żądania sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, ich usunięcia oraz prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

7) Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Administratora danych osobowych.

8) Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Administrator zaznacza, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, a nie wyniku procesu rekrutacji.

9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

Grupa Deweloperska.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura