Aplikant radcowski, Warszawa

LawNet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna
poszukuje aplikanta radcowskiego (I lub II roku ) do pracy w siedzibie kancelarii w Warszawie (Rakowiecka/Puławska)
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub ewentualnie na podstawie umowy o współpracy, w wymiarze 2 lub 3 dni w tygodniu.

Zakres czynności:
• samodzielne prowadzenie spraw klientów,
• przygotowywanie projektów pism procesowych oraz regulaminów, opinii, umów,
• ustalanie stanu faktycznego oraz prawnego sprawy,
• zastępstwo przed sądami powszechnymi,
• obsługa korespondencji,
• obsługa ePU,
• skanowanie, kserowanie i archiwizacja dokumentów,
• kontakt z sądami, komornikami, organami ścigania i innymi instytucjami,
• kontakt mailowy i telefoniczny z klientami kancelarii,

Wymagania

Wymagania:
• gotowość do natychmiastowego podjęcia zatrudnienia,
• wykształcenie prawnicze, aplikant radcowski I lub II roku
• doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• skrupulatność, rzetelność, pracowitość, ambicja,
• znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office
• wykazywanie własnej inicjatywy
• samodzielność w pracy,
• gotowość do wyjazdów (związanego z zastępstwem prawnym klientów kancelarii przed sądami na terytorium RP)

Dodatkowe oczekiwania:
• doświadczenie w zakresie: samodzielnego sporządzania pism procesowych oraz zastępstwa Stron przed sądami cywilnymi,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz wskazanie numeru ref. APL/C/2014

W aplikacji prosimy o wskazanie Państwa oczekiwań finansowych, jako kwotę netto wynagrodzenia (przy zatrudnieniu w niepełnym wymiarze czasu pracy 2 lub 3 dni/tydzień).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji serwisów www oraz aplikacjach webo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura