Aplikant radcowski II lub III roku, Warszawa

Codex Kancelaria Prawna Jopa i Wspólnicy Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Codex Kancelaria Prawna Jopa i Wspólnicy Sp. K.
zatrudni aplikanta radcowskiego (II lub III roku ) do pracy w biurze kancelarii w Warszawie ul. Kazimierzowska (stacjonarnie)
zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy lub zlecenia, w pełnym wymiarze czasu pracy lub w wymiarze od 16 do 32 godzin tygodniowo (elastyczny czas pracy).

Zakres czynności:
• zastępstwo przed sądami powszechnymi,
• samodzielne prowadzenie spraw klientów, w szczególności sporów,
• przygotowywanie projektów pism procesowych oraz regulaminów, opinii, umów,
• ustalanie stanu faktycznego oraz prawnego sprawy,
• kontakt z sądami, komornikami, organami ścigania i innymi instytucjami,
• kontakt mailowy i telefoniczny z klientami kancelarii,

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w wykonywaniu obowiązków zastępstwa procesowego przed sądami,
• gotowość do natychmiastowego podjęcia zatrudnienia,
• wykształcenie prawnicze, aplikant radcowski II lub III roku
• doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• skrupulatność, rzetelność, pracowitość, ambicja,
• biegła znajomość j. angielskiego (komunikacja oraz sporządzanie umów)
• znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office
• wykazywanie własnej inicjatywy
• samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
• gotowość do wyjazdów (związanego z zastępstwem prawnym klientów kancelarii przed sądami powszechnymi)

Dodatkowe oczekiwania:
• doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia spraw (postępowań sądowych) oraz samodzielnego sporządzania pism procesowych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz wskazanie numeru ref. APL/C/2017

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna JOPA i WSPÓLNICY SP. K. powstała w 2009 roku. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura