APLIKANT RADCOWSKI I ROKU W WEWNĘTRZNYM DZIALE PRAWNYM

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki do wewnętrznego działu prawnego poszukujemy aplikanta radcowskiego.

Kluczowe zadania:

  • bieżące wsparcie radców prawnych w sprawach sądowych i egzekucyjnych;
  • przeprowadzanie analiz stanu faktycznego i prawnego celem zaproponowania dalszego toku postępowania
  • sporządzanie projektów: wezwań do zapłaty, pozwów o zapłatę, wniosków, apelacji, pism procesowych;
  • przeprowadzanie analiz akt sądowych celem zaopiniowania dalszego toku postępowania
  • bieżące monitorowanie postępowań przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych
  • udział w posiedzeniach sądów
  • bieżące prowadzenie zestawień spraw przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych
  • bieżące informowanie odpowiedzialnych za sprawę radców prawnych o jej stanie i terminach
  • prowadzenie kalendarza posiedzeń sądowych i terminów

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • rozpoczęta aplikacja radcowska - I rok
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, systematyczność
  • sumienność, skrupulatność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do działania

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwojową pracę w wewnętrznym dziale prawnym dynamicznie rozwijającej się spółki
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • stałe wynagrodzenie
  • pakiet opieki medycznej
  • karnet na siłownię

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne