Aplikant radcowski I lub II roku poszukiwany

Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria w Warszawie poszukuje do współpracy aplikanta/-tki radcowskiego/-skiej I lub II roku. Specjalizacja Kancelarii: obsługa przedsiębiorców, prawo cywilne, handlowe, prawo zamówień publicznych, budowlane, proces inwestycyjny.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, pism procesowych, etc.;
  • analiza dokumentów i problemów prawnych, wyszukiwanie rozwiązań i orzeczeń, wsparcie dla prawników w zakresie prowadzonych spraw;
  • zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej;
  • bieżący kontakt z sądami i urzędami;
  • pomoc w sporządzaniu publikacji o tematyce prawnej.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny współpracy, minimum 3 dni w tygodniu;
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego pod nadzorem prawników z wieloletnią praktyką;
  • dużą samodzielność w prowadzeniu spraw;
  • możliwośc rozwoju zawodowego w Kancelarii;
  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

  • posiadanie statusu aplikanta;
  • preferowane doświadczenie w następujących obszarach prawa: prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo zamówień publicznych, prawo spółek, prawo pracy, prawo budowlane, odszkodowania;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja, dyspozycyjność i lojalność;
  • preferowane co najmniej półroczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

Prezentacja firmy

Obsługa prawną przedsiębiorców, osób fizycznych, instytucji administracj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura