Aplikant radcowski- Grupa Kapitalowa Salwator

CHP Hotele Polska Sp. z o.o.

30-126 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Salwator poszukuje aplikanta radcowskiego prawa zamierzającego odbywać aplikację radcowską do stałej obsługi prawnej grupy kapitałowej świadczonej w zespole radców prawnych w ramach działu prawnego.

Osobom spełniającym wymagania oferujemy:
-umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o stałą obsługę prawną (do wyboru w zależności od preferencji)
-opłacenie aplikacji przez firmę,
-bardzo dobrą atmosferę pracy,
-pełną obsługę biurową miejsca pracy w siedzibie grupy,
-dostęp do programu informacji prawnej Legalis,
-telefon służbowy,laptop służbowy, dostęp do samochodu służbowego,
-ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole adwokatów i radców prawnych,
-możliwość natychmiastowego rozpoczęcia współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie .pdf ze zdjęciem.

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca.

Wymagania

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i kodeksu postępowania cywilnego,
-znajomość prawa gospodarczego i handlowego, cywilnego postępowania egzekucyjnego, prawa nieruchomości,
-sumienność, dokładność i rzetelność, analityczne podejście do problemów,
-znajomość programu MS Word na poziomie bardzo dobrym,
-komunikatywność, w zakresie współpracy z koordynatorem zadań lub prawnikiem nadzorującym,
-biegłość w posługiwaniu się programami informacji prawnej Lex lub Legalis

Prezentacja firmy

Grupa Deweloperska.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura