APLIKANT RADCOWSKI/APLIKANT ADWOKACKI

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą we Wrocławiu oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie  umowy zlecenia albo w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • stałe miesięczne wynagrodzenie stosowne do umiejętności i zaangażowania;
  • współpracę pod nadzorem merytorycznym radcy prawnego;
  • możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • praca w bardzo dobrej lokalizacji.

Zadania:

  • redagowanie wszelkich pism procesowych z zakresu postępowania przed sądami powszechnymi oraz organami administracyjnymi;
  • reprezentowanie Klienta w postępowaniach cywilnych na rozprawach sądowych;
  • udzielanie porad i konsultacji prawnych, drogą telefoniczną i mailową;
  • sporządzenie opinii prawnych i analiz prawnych;
  • analiza przepisów i aktualnego orzecznictwa sądowego;
  • opiniowanie oraz redagowanie umów, w tym umów handlowych, statutów, regulaminów;
  • prowadzenie w imieniu Klienta negocjacji mających na celu polubowne rozstrzygnięcie sporu z kontrahentem;
  • budowanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientem.

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego albo adwokackiego;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego i postępowania cywilnego;
  • co najmniej 1 rok doświadczenia pracy w kancelarii prawnej;
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych, w szczególności pozwów, sprzeciwów, apelacji i zażaleń;
  • komunikatywność na najwyższym poziomie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Szczegóły odnośnie warunków pracy przekażemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomoca opcji "Aplikuj" wraz z klauzulą.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji oraz przetwarzanie danych w zakresie mojego wizerunku”.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz, z siedzibą: ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: m.miskiewicz@kancelariaprawna24 com pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Wymagania

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne