Aplikant radcowski/adwokacki (Junior Associate)

Sadkowski i Wspólnicy S.K.A.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku w związku z dynamicznym rozwojem Działu Prawa Cywilnego i Postępowania Sądowego poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny,dlatego też szukamy ludzi ambitnych, z talentem, osób które wysoko stawiają sobie poprzeczkę,są nastawieni na rozwój.

Szukamy pasjonatów i specjalistów w danej dziedzinie prawa, którzy potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę.

WYMAGANIA:

  • aplikacja radcowska lub adwokacka z wysokimi ocenami z aplikacji,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub na stanowisku asystenta sędziego Sądu Okręgowego lub Sądu Apelacyjnego,
  • umiejętność sporządzania umów, opinii prawnych oraz pism procesowych,
  • doskonała znajomość przepisów oraz orzecznictwa związanych z prawem ubezpieczeń oraz działalnością brokerów oraz agentów ubezpieczeniowych;
  • doskonała znajomość przepisów oraz orzecznictwa związanych z odpowiedzialnością za szkody wyrządzone na mieniu oraz na osobie;
  • doświadczenie w zakresie obsługi procesu likwidacji szkód na etapie przedsądowym i sądowym;
  • doskonała znajomość przepisów prawa cywilnego, postępowania cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych,
  • profesjonalizm w wykonywaniu powierzanych zadań, chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • wysoki poziom motywacji i umiejętność realizacji własnych zamierzeń zawodowych w pracy zespołowej, z uwzględnieniem nadrzędnego interesu klienta i jakości realizowanych przez Kancelarię projektów,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,

WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

  • pracę w Dziale Prawa Cywilnego i Postępowania Sądowego w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w realizacji ambitnych projektów, w szczególności z zakresu prawa cywilnego,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883).

Prezentacja firmy

Kancelaria prawna Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowo-Akcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura