Aplikant radcowski/adwokacki I roku do Kancelarii Prawnej

Kancelaria Radcy Prawnego

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Radca prawny nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim/adwokackim I roku, początkowo w formie bezpłatnych praktyk (po okresie próbnym możliwość nawiązania stałej, odpłatnej współpracy) w wymiarze uwzgledniającym obowiązki na aplikacji.

Do zadań aplikanta będzie należało sporządzanie pism procesowych (w szczególności z zakresu prawa cywilnego), kontakt z sądami i urzędami oraz - w początkowym okresie współpracy - wykonywanie prac administracyjno-biurowych.

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale jest mile widziane.

Wymagane są natomiast chęci do pracy i nauki oraz pozytywne nastawienie.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura