Aplikant/ka radcowski/ka do współracy z Kancelarią Prawną

Lexcarta Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria zatrudni aplikanta do współpracy przy sprawach windykacyjnych i sądowych (sprawy gospodarcze i cywilne).
Elastyczny wymiar czasu pracy.
Wynagrodzenie podstawowe + dodatek za sukces.
Moźliwość pracy zdalnej (co najmniej 1 dyżur tygodniowo w Kancelarii) oraz terminy w sądach.
Praca w Warszawie i okolicach Piaseczna.

Wymagania

Aplikacja radcowska co najmniej II rok (uprawnienie do zastępstwa przed sądami).
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Własna działalność gospodarcza.

Prezentacja firmy

Doradctwo prawne i podatkowe, windykacja, księgowość.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura