Opis stanowiska pracy

Krześniak Budzyński Stec Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. k. podejmie współpracę na podstawie umowy zlecenia (w wymiarze 5 dni w tygodniu) z aplikantem adwokackim/radcowskim II/III roku.

Zakres czynności:

• opiniowanie umów,

• przygotowywanie projektów umów, pism procesowych i dokumentów korporacyjnych,

• opracowywanie opinii prawnych,

• reprezentowanie przed sądami powszechnymi.

• kontakt z sądami, komornikami i urzędami.

Wymagania:

• ukończone studia prawnicze, w trakcie II/III roku aplikacji adwokackiej/radcowskiej,

• doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,

• umiejętność pracy w zespole,

• bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• skrupulatność, rzetelność.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Prosimy o wskazanie wymagań finansowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Krześniak Budzyński Stec Kancelaria Adwokatów i Radców Prawny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura