Aplikant Adwokacki, Aplikant Radcowski

SWWB Kancelaria Prawna s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

SWWB Kancelaria Prawna s. c. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje nowych osób do Zespołu Kancelarii – aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich.

Poszukujemy prawników którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

Zakres obowiązków:
* identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów
* bieżący kontakt z Klientem
* bieżąca obsługa prawna Klientów
* przygotowywanie i opiniowanie umów, projektów umów i pism dla Klientów
* przygotowywanie opinii prawnych
* sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia
* analizy akt sądowych
* zastępstwo procesowe w Sądach
* reprezentowanie Klientów w postępowaniach administracyjnych
* monitorowanie zmian w przepisach prawa
* koordynacja obiegu dokumentów w powierzonych sprawach

Wymagania:
* dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i prawa karnego
* rozpoczęta aplikacja / pozytywny wynik z egzaminu na aplikację
* samodzielność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
* dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kategorii B
* dodatkowym atutem będzie również znajomość języków obcych

Oferujemy:
* możliwość szybkiego i intensywnego rozwoju
* możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia prawniczego
* udział w ciekawych projektach
* odpowiedzialną, samodzielną i rozwijającą pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) za pośrednictwem portalu.

Istnieje możliwość objęcia aplikanta patronatem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

SWWB Kancelaria Prawna s.c. to renomowana kancelaria z siedzibą we Wrocł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja Publiczna, Praca Inne