Hays Poland

API Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116900

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy +
Stawka: 120 zł / h netto

Zadania:
• Udział w realizacji projektów w obszarze Platformy IBM API Connect,
• Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,
• Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku JavaScript, API GatewayScript
• Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect,

Wymagania:
• Komercyjne doświadczenie 2 lata w programowaniu JavaScript oraz Node.js
• Preferowane doświadczenie z sektora bankowego lub publicznego
• Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD, SoapUI, XSLT
• Znajomość platformy IBM API Connect, w tym Datapower oraz API Manager (opcjonalnie)
• Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration i przeglądania kodu (code review), doświadczenie z GIT, Gerrit, Jenkins (lub analogicznych)
• Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu
• Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence
• Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland