Aparthotel przy Rynku poszukuje Pracownika Recepcji

Property Krakow Group

Kraków, 31-117, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hamilton Suites to miejsce prowadzone i zarządzane przez młody i prężny zespół. Pasją do naszego miasta chcemy dzielić się zarówno ze swoimi rodakami jak i gośćmi z całego świata. Jako że sami zapuszczamy się w najdalsze zakątki świata, nasze podróżnicze doświadczenia staramy się przekuć w najwyższą jakość oferowanych usług. W swojej ofercie posiadamy 4 obiekty, w tym jeden aparthotel.

Obecnie poszukujemy: PRACOWNIKÓW RECEPCJI

Wymiar pracy: pełny etat (w tym zmiany dzienne i nocne)
Rodzaj pierwszej umowy: zlecenie

Zakres obowiązków:
• wsparcie pracy recepcji
• prowadzenie korespondencji firmowej w języku polskim i angielskim
• obsługa Gości (meldowanie, tworzenie ofert, sprzedaż wycieczek, transferów, udzielanie informacji)
• inne prace wynikające z charakteru prowadzonej działalności.

Wymagania

Oczekiwania:

• Poszukujemy osób odpowiedzialnych, komunikatywnych, lubiących kontakt z ludźmi oraz gotowych do pracy podczas zmian dziennych i nocnych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna odbywa się po angielsku) – warunek konieczny
• Studenci zaoczni mile widziani
• Dużo uśmiechu, pozytywnej energii i odwagi w podejmowaniu niestandardowych wyzwań – drugi warunek konieczny

Oferta:
• współpraca w ramach umowy zlecenie
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• dynamiczną pracę w młodym i zgranym zespole,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy w branży turystycznej oraz doskonalenia języka angielskiego.

PROSIMY O PRZESYŁANIE CV TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Przewidujemy 2 tygodniowe szkolenie dla wybranych kandydatów.

Prezentacja firmy

Hamilton Suites oferuje wszystkim odwiedzającym Stare Miasto w Krakowie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka