Aparatowy produkcji gazów technicznych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Głogów

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Obsługa bloku tlenowego oraz urządzeń z nim współpracujących,

• Napełnianie cystern gazami ciekłymi LOX, LIN oraz LAR,

• Raportowanie o przebiegu prowadzonych prac, zaistniałych trudnościach i stosowanych środkach zapobiegawczych,

• Przestrzeganie przepisów i instrukcji BHP,

• Dbanie o czystość maszyn oraz stanowiska pracy,

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne z zakresu elektromechaniki, automatyki lub elektrotechniki,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Uprawnienia SEP powyżej 1 kv,

• Gotowość do pracy w systemie ciągłym, zmianowym,

• Rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków,

• Duża motywacja do pracy,

Oferujemy:

•Umowę o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,

•Możliwość zdobycia doświadczenia,

•Pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.