APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH — PRACOWNIK TECHNICZNY

P.W. Robac

Trzebnia niedaleko Kraków, Chrzanów; Paterek / k. Nakła, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek cystern wraz z obsługą wagi
  • Obsługa pomp
  • Obsługa agregatów sprężarkowych
  • Obsługa kotla parowego
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego ( procesy fizyko-chemiczne )
  • Przestrzeganie dyscypliny technologicznej

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe — techniczne, chemiczne
  • Dyspozycyjnoić
  • Wysokie zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatki
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomoca opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Działalność w zakresie ochrony środowiska.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne