Aparatowy oczyszczalni ścieków

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Dla naszego Klienta - lidera w branży produkcji kosmetyków - poszukujemy obecnie osób do pracy na stanowisko aparatowego oczyszczalni scieków.

Nr ref.: 30337
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

- Obsługa instalacji technologicznych – podczyszczalni wód popłucznych, stacji uzdatniania wody, parków zbiornikowych itp.

- Kontrola stanu technicznego kanalizacji sanitarnej i deszczowej w zakładzie,

Nadzór nad wysyłką wód popłucznych z zakładu do oczyszczalni zewnętrznych,

- Monitoring składu chemicznego ścieków zrzucanych do kanalizacji miejskiej,

- Obsługa parku zbiornikowego surowców, bieżący monitoring dostaw surowców

- Obsługa systemu magazynowego SAP,

- Kontrola prawidłowości dostarczanych przez firmy przewozowe dokumentów,

- Obsługa wózka widłowego, wciągnika,

- Wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z pracą na zajmowanym stanowisku.

Oczekiwania:

- Wykształcenie – preferowane średnie techniczne (mechaniczne),

- Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowym),

- Komunikatywność,

- Solidność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wciągników będą dodatkowym atutem.

Oferta:

- Pracę w dynamicznym zespole,

- Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji,

- Zdobycie uprawnień i rozwój zawodowy

- współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)