AP Team Leader

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodwej korporacji z sektora SSC/BPO, poszukujemy osoby na stanowisko

AP Team LeaderMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • koordynowanie pracy działu AP
  • merytoryczne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach oraz zapewnienie poprawności i terminowości realizowanych zadań
  • dbałość i zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych procesów
  • wyznaczanie celów, zarządzanie i motywowanie podległych pracowników do efektywnego wykonywania zadań
  • sporządzanie raportów oraz monitorowanie procesu AP
  • budowanie długofalowych relacji z klientami wewnętrznym
  • wsparcie zespołu w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych, a także związanych z relacjami z klientem
  • zarządzanie zespołem oparte na otwartej komunikacji i partnerskich relacjach

Wymagania:

  • min. 4 letnie doświadczenie w obszarze księgowości i finansów (mile widziane w procesie AP)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – min. B2
  • znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów krótko i długoterminowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w śród wysokiej klasy specjalistów
  • stały dostęp do szkoleń i bazy wiedzy ekspertów
  • udział w ciekawych i zaawansowanych projektach w strukturach globalnych
  • realny wpływ na pracę podlegającego zespołu i atmosferę w nim panującą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • solidny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.