AP Leader/Senior German Speaker

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Kraków, Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, Skawina

Valeo jest firmą produkcyjną, tworzącą rozwiązania dla branży Automotive. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży komponentów zintegrowanych systemów i rozwiązań do samochodów. Słowo „Valeo” z języka łacińskiego oznacza „czuję się dobrze”. Określenie to odzwierciedla atmosferę panującą w naszej organizacji. Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie 7-10 osobowym zespołem księgowych ds. zobowiązań,
  • Wdrażanie nowych pracowników w działalność operacyjną zespołu,
  • Przygotowywanie analiz w zakresie procesu księgowego zobowiązań,
  • Tworzenie raportów (wiekowanie zobowiązań, analiza niezafakturowanych przyjęć),
  • Codzienny kontakt z dostawcami i kontrahentami w języku niemieckim oraz angielskim,
  • Współpraca przy projektach przejęcia księgowości z Niemiec,
  • Wsparcie działu podczas audytów,
  • Aktywny udział w optymalizacji procesów księgowych,
  • Bieżąca aktualizacja procedur.

Wymagania:

  • Min. 4 – letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • Min. roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem ds. zobowiązań,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w mowie i piśmie,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość obsługi programu SAP,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do Niemiec (raz na kwartał),
  • Sumienność, dokładność, terminowość,
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w branży Automotive,
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • Realne możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet ubezpieczeniowy, zdrowotny oraz sportowy,
  • Dofinansowanie do posiłków.
Wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem prosimy o aplikowanie wysyłając CV, za pośrednictwem strony www.valeo.com lub klikając w opcję "Aplikuj" znajdującą się po prawej stronie ogłoszenia.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.