Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla Naszego Klienta,jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w sektorze BPO/SSC, poszukujemy osób na stanowisko:

ap, gl accountant

Nr ref.: 40774
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób do nowego zespołu w dziale Accounts Payable oraz General Ledger (na rynek amerykański). Praca na nowym projekcie, która (dla osób chętnych) daje możliwość zdobycia doświadczenia w procesie tranzycji. Dynamiczne, pełne wyzwań zawodowych środowisko, związane z procesami księgowymi end-to-end.

W zależności od Twoich doświadczeń oraz zainteresowań oferujemy role (Accounts Payable, General Ledger) na różnych poziomach w strukturze: Junior, Specialist, Senior.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obszarze księgowości / finansów (preferowane w sektorze SSC/BPO)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - praca w międzynarodowym środowisku (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość systemów ERP jak SAP lub Oracle będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • Praca pełna wyzwań związanych z tworzeniem nowych struktur
  • Realne możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca w firmie o rozpoznawalnej marce

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)