WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

AP/AR ACCOUNTANT

Miejsce pracy: Szczecinek

ZADANIA:
- przetwarzanie oraz praca z danymi pochodzącymi z systemów ERP (Microsoft Dynamics AX)
- otrzymywanie i wprowadzanie do systemu faktur
- sprawdzanie poprawności rachunkowej faktur przed akceptacją płatności
- uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
- kontakt z klientami w celu wyjaśnienia nieuregulowanych płatności
- asystowanie Głównemu Księgowemu w przygotowaniu miesięcznego oraz rocznego zamknięcia
- asystowanie Głównemu Księgowemu w przygotowaniu i procesowaniu międzynarodowych wpływów oraz płatności

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe kierunkowe związane z finansami i rachunkowością lub księgowością
- wiedza z zakresu praw podatkowych (VAT, CIT, PIT)
- doświadczenie w pracy z systemami ERP (Dynamics AX, SAP lub podobne)
- dobra znajomość języka angielskiego
- samodzielność, otwartość na nowe wyzwania
- chęć poszerzania wiedzy z zakresu księgowości

OFERUJEMY:
- pracę w firmie o wysokich standardach
- realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
- stabilne zatrudnienie
- kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.