AP/AR Accountant with German

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługa procesów księgowych (faktury zakupowe) w systemie SAP,
  • Wdrożenie i ewidencja rozrachunków z dostawcami,
  • Rozliczanie kosztów podróży,
  • Zarządzanie i nadzór nad rachunkami bankowymi,
  • Monitoring codziennych przepływów środków pieniężnych,
  • Monitorowanie i koordynacja interfejsu rozliczeniowego.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w analogicznym obszarze – mile widziane doświadczenie w AR
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom B2)
  • Biegłości w środowisku MS Office, SAP
  • Mile widziana znajomość niemieckiego systemu podatkowego
  • Zdolności analitycznych i skrupulatności
  • Umiejętności pracy w zespole, nastawienia na współpracę
  • Samodzielności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Bogaty system benefitów i świadczeń socjalnych
  • Możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Przyjazne międzynarodowe środowisko pracy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa