Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

AP Accountant

Lokalizacja: Szczecin

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Szczecinie poszukujemy osób na stanowisko

Obowiązki:

• Analizowanie, rejestrowanie i przetwarzanie faktur dostawców w systemie

• Weryfikowanie i porównywanie faktur z zamówieniami zakupu

• Kontakt z dostawcami w sprawie płatności faktur

• Przygotowywanie raportów

• Utrzymywanie danych

• Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

• Bardzo dobry poziom języka angielskiego

• Znajomość języka włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego na poziomie min. B1

• Wykształcenie ekonomiczne

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w Shared Service Centre jest dodatkowym atutem

• Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

• Komunikatywność

Oferta:

• Atrakcyjne zarobki i pakiet benefitów

• Umowa o pracę – zmiany 8-16

• Biuro w centrum Szczecina

• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Devire Devire Devire Devire