AP Accountant z językiem Holenderskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1116485

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z siedzibą w USA która, właśnie otwiera oddział w Polsce, szukamy kandydatów na stanowisko AP Accountat z językiem Holenderskim

Twoje obowiązki:

  • procesowanie faktur AP (odbieranie i skanowanie oraz przetwarzanie faktur)
  • nadzorowanie terminowości płatności faktur
  • współpraca z dostawcami oraz z Klientem
  • odpowiadanie na zapytania Klienta
  • zgłaszanie problemów operacyjnych związanych z procesem lub systemem
  • usprawnianie procesów
  • współpraca z zespołem oraz Team Leaderem

Czego oczekujemy?

  • 3 letniego doświadczenia w obszarze AP
  • bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego B2)
  • biegłej znajomości języka angielskiego (C1)
  • udokumentowanego doświadczenia w środowisku obejmującym wiele krajów i wiele podmiotów prawnych
  • wiedzy z zakresu poszczególnych procesów związanych z płatnościami
  • silnych umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów z dbałością o szczegóły
  • wykształcenia wyższego np. Finanse i Rachunkowość
  • doskonałej znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobrej znajomości systemu SAP ERP/1C
  • gotowości do podróżowania po Europie - kwartalnie (co miesiąc w okresie przejściowym)
  • znajomość europejskich standardów GAAP i/lub US-GAAP będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • szerokie możliwości rozwoju
  • koleżeńską atmosferę pracy z płaskimi hierarchiami i krótkimi procesami decyzyjnymi
  • możliwości przekształcenia własnych pomysłów w sukces
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland