AP Accountant | Księgowy/a ds. Zobowiązań

Kelly Services Poland Sp. z o.o

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy osób na stanowisko AP Accountant | Księgowy/a ds. Zobowiązań

Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, jesteś kreatywną osobą oraz jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w międzynarodowej organizacji - ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie!

Lokalizacja: Łódź

ZADANIA:

  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur od dostawców za zakup towarów i usług​
  • Przygotowywanie raportów i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów
  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie
  • Monitorowanie terminów płatności
  • Koordynacja oraz procesowanie transakcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Kontakt z Klientem (e-mail / telefon)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe / praktyki w zakresie księgowości/finansów, znajomość procesów AP
  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (w szczególności Excel)​, znajomość SAP będzie mile widziana
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Zdolności analityczne oraz numeryczne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji
  • Życzliwą atmosferę pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.