ANT PNP oddział kurierski - dam pracę

ANA

Słupsk, Szczecin, Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma ANT Przesyłki Kurierskie oddział Koszalin poszukuje chętnych osób do poprowadzenie własnego punktu kurierskiego na terenie miasta Słupsk (1 punkt), Stargard Szczeciński (1 punkt), Szczecin ( max 3 punkty). Osoby zainteresowane szczegółową informacją proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach pracy punktu w Koszalinie.

ANT PNP Koszalin
Piłsudskiego 88
75-529 Koszalin
pon-pt 9:00-17:00
www.wysylam.com

Prezentacja firmy

Chcielibyśmy przedstawić Państwu pokrótce najważniejsze informacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta