Opis stanowiska pracy

Firma Public Transport Consulting Marcin Gromadzki w imieniu MZK Zielonej Górze poszukuje ankieterów do pracy w badaniach marketingowych.
Praca polega na wykonywaniu zgodnie z otrzymanym harmonogramem obserwacji zapełnienia autobusów komunikacji miejskiej w Zielonej Górze, notowanie rzeczywistych godzin odjazdów i wpisywaniem ich na specjalnie przygotowanych kartach. Badania marketingowe odbywać się będą w październiku i listopadzie 2015 r. (bez poniedziałków i piątków). Istnieje możliwość indywidualnego doboru dni pracy oraz indywidualnego wyboru (z przygotowanych) zadań.
Zatrudnienie nastąpi bezpośrednio po szkoleniach, które odbędą się w poniedziałek, 12 października 2015 r. o godzinach 9.00, 11.30 i 14.00 (do wyboru) – w specjalnie podstawionym autobusie, przy Dworcu PKP w Zielonej Górze.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia w postaci CV.

Wymagania

Wymagania: dyspozycyjność (praca zmianowa lub z długą przerwą w ciągu dnia) i podstawowa znajomość Zielonej Góry i okolic. Preferowane są osoby studiujące.

Prezentacja firmy

Firma Marcin Gromadzki Public Transport Consulting specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne