Opis stanowiska pracy

Agencja public relations Exacto Sp. z o.o. poszukuje osób, które dołączą do zespołu badawczego w roli ankieterów w związku ze stale realizowanymi projektami badawczymi, w tym badaniami naukowymi.

Jak wygląda współpraca z nami?
• przed rozpoczęciem projektu przesyłamy Ci informacje o stawkach i terminach badania
• jeśli jesteś zainteresowany – przesyłasz do nas w odpowiedzi informację zwrotną
• jeśli nie możesz wziąć udziału w naszym projekcie – nic straconego! Co najmniej raz w miesiącu będziesz otrzymywać od nas informację o kolejnym projekcie

Proponujemy:
• umowę zlecenie
• wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
• premie dla najlepszych ankieterów

Zapewniamy:
• stanowisko pracy
• komputer i telefon
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Oczekujemy:
• dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu (niektóre badania realizujemy również w godzinach 12-18)
• wysokich zdolności komunikacyjnych (łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych)
• zaangażowania
• profesjonalizmu

Możliwa także współpraca zdalna (warunki do uzgodnienia). Wynagrodzenie uzależniamy od efektów pracy ankietera. Osoby, które w trakcie współpracy wykazywać będą się dużym zaangażowaniem mogą nawiązać z nami dłuższą współpracę, także w zakresie wykonywania innych działań.

W przypadku zainteresowania prosimy przesłać CV oraz krótki list motywacyjny. W tytule prosimy wpisać "Ankieter - Exacto". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie wysublimowanych programów i strategii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media