Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, właściciel kilku dużych portali internetowych, w związku z uruchomieniem nowego projektu poszukuje pracowników do badania opinii publicznej.

Opis stanowiska:
- ankietowanie w trybie online i offline
- badanie oceny satysfakcji konsumentów z produktów znanych marek z sektora finansów, ubezpieczeń i telekomunikacji

Oferujemy:
- podstawę godzinową oraz atrakcyjny system motywacyjny nastawiony na cele
- elastyczny grafik
- podstawowe szkolenie wdrożeniowe
- pomoc w realizacji celów

Oczekujemy:
- komunikatywności
- chęci rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń
- statusu ucznia/studenta
- uczciwości
- zaangażowania w realizowane zadania
- posiadania komputera z dostępem do internetu

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez portal wraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie, bądź mailowo.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która działa w segmencie finansowym. Naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting